24 Temmuz

Türk gençler tarafından geliştirilen Scorp, şimdi de dünyada bilinen bir marka olmaya hazırlanıyor.

Haberi Oku
24 Temmuz

Yapılan araştırmaya göre tatile çıkan Türkler tatilde en çok fotoğraf paylaşan ikinci ülke oldu. Tatile çıkanların yarısından fazlası fotoğraf paylaşmadan duramıyor. Tatilde mobil cihazları tamamen kaptanların oranı ise sadece yüzde 11.

Haberi Oku
24 Temmuz

15 Temmuz’da mobil operatörler tarafından kullanıcılara tanımlanan hediye paketlerin de etkisiyle iletişim trafiğinin diğer günlere oranla katlandı. Kullanıcılar en çok sosyal medya paylaşımında bulundu.

Haberi Oku
24 Temmuz

Stratejik hataların taktik doğrularla düzeltilemeyeceğini öğrenmek için en kötü senaryoların başınıza gelmesini mi bekleyeceksiniz, yoksa masadaki boş koltuğu fark etmeye başladınız mı?

Haberi Oku
24 Temmuz

Samsung’un yeni Galaxy Note modeli 23 Ağustos’ta kamuoyuna tanıtılacak.

Haberi Oku
24 Temmuz

Deloitte Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen araştırmaya göre, dijitalleşme ile birlikte, eğitim ve gelişim faaliyetlerinin “çok yüksek” önem taşıdığını düşünen şirketlerin oranı artıyor. Fakat şirketlerin sadece yüzde 40’ı bu eğitim çalışmalarına hazır durumda.

Haberi Oku
24 Temmuz

Beyaz Eşya Yan Sanayicileri Derneği Başkanı Özaydemir, “Konuşarak kumanda edilen beyaz eşyalar giderek yayılacak. Bu teknolojik dönüşümün ana ve yan sanayilere önemli etkisi olacak.” dedi.

Haberi Oku
20 Temmuz

Apple CEO’su Tim Cook, şirketin otomobil planlarını yaptığı bir röportajla açıkladı. Cook, gelen bir soru üzerine şirketin sürücüsüz otomobil üzerine çalışmalar yapacağını resmen duyurdu.

Haberi Oku
20 Temmuz

Sony Xperia XZ Premium e-ticaret platformu n11.com’da satışa çıktı

Haberi Oku